MORČÁTKA U MILADY

Kimmi prodělala kastraci kvůli rychle rostoucí cystě

11.4.2016 prodělala Kimmi kastraci kvůli rychle rostoucí cystě. Od listopadu či října 2015 jsem sní jezdila v pravidelných intervalech na hormonální injekce, abychom cystu utlumili v růstu.  Už se začala zmenšovat, v únoru vetka konsatatovala výrazné zmenšení z 1,5cm na 0,5cm a tak mi navrhla abychom prodloužili interval mei hormonama ze 3 týdnů na 4.... tak jsme to udělali a cysta z 0,5cm narostla na 2,5cm během měsíce.... což mě hodně vyděsilo. Vetka jí píchla injekci v pondělí (týden před operací) a povídá ve čtvrtek přijde na přepíchnutí a  když jsme přijeli, cysta byla naprd pořád...Kimmi v důsledk že je jí blbě tak špatně jí, vetka mi straší, že jí můžou začít přerůstat stoličky, zastaví se jí trávení atd.... no objednala jsem jí hned na pondělí na operaci, ale nevěřila jsem že přežije. o víkendu jsem se sní rozloučila, obrečela jí, na zahrádce vybrala místo posledního odpočinku, kam jí zakopua řekla děj se vůle bží a fakt jsem tomu nechala volný průběh. 

 

P.S. Kimmi kastrovala Mvdr. Oravová, Kimmi byla na sále 20minut a byli jí odebrány jen cysty s vaječníkama, dělohu má prý zdravou a tak nebyl důvot aby jí brala a vetka říkala že čím menší zásah do těla tím větší šance na uzdravení.....

 

Vůle boží proběhla, Kimmi přežila a krásně se zotavuje. Začínám po týdnu od operace věřit tomu, že je ona ta vyvolená která má přežít kastraci....čtvrtek 21.4. jdeme na stehy.

 

čtvrtek 21.4. byla Kimmi na vyndání stehů, vše proběhlo v pořádku, stehy jsou venku a Kimmi se zotavuje.

Copyright Morčátka u Milady © 2013. All Rights Reserved.